• Rimboe 1 ZA man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerdes, RudieOverige stafTeammanager
    Iersel, Stijn vanOverige stafTeammanager
    Koolen, JohnnyOverige stafTeammanager
    Otero, JuanitoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 19:30Cluzona '74 2 - Rimboe 1Omganck
    8 okt. 20:40Steenbergen 3 - Rimboe 1Cromwiel
    11 okt. 19:30Rimboe 1 - Kanja/'t Hart van Gastel 2Omganck
    18 okt. 20:55Kanja/'t Hart van Gastel 1 - Rimboe 1Veerhuis
    25 okt. 20:15BRESS 1 - Rimboe 1Bress Sportcenter
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Rimboe 1 - zvv Lotus 111 - 4
    17 sep.Prinsland 2 - Rimboe 14 - 5
  • Poulestanden Rimboe 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rimboe 1220016886
    2ZVVR/Metsj Point 2220015876
    3Prinsland 3220011746
    4Cluzona '74 22200131036
    5Steenbergen 3210112753
    6BOZV/Autobedrijf Haisch 1210112933
    7Prinsland 221019723
    8BRESS 121019903
    9Steenbergen 221018803
    10Goes 1201178-11
    11Kanja/'t Hart van Gastel 12011713-61
    12Kanja/'t Hart van Gastel 22002512-70
    13zvv Lotus 120021019-90
    14Cluzona '74 52002615-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antens, ErikTeamspeler
    Gerdes, RudieTeamspeler
    Iersel, Stijn vanTeamspeler
    Jacobs, FerryTeamspeler
    Kazmierczak, VincentTeamspeler
    Knoops, MarinusTeamspeler
    Otero, JuanitoTeamspeler
    Overveld, Stanley vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Cluzona '74 2

    VS

    Rimboe 1

    27 september 202119:30 uur
    Omganck Omganck veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rimboe 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    8,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd