• Rimboe 1 ZA man

  • Rimboe 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerdes, RudieOverige stafTeammanager
    Iersel, Stijn vanOverige stafTeammanager
    Koolen, JohnnyOverige stafTeammanager
    Otero, JuanitoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mei. 20:00Steenbergen 2 - Rimboe 1Omganck
    1 jun. 22:00Cluzona '74 5 - Rimboe 1Omganck
    8 jun. 21:00Rimboe 1 - Cluzona '74 5Omganck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mei.Rimboe 1 - BRESS 14 - 7
  • Poulestanden Rimboe 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVVR/Metsj Point 2161123136627435
    2BOZV/Autobedrijf Haisch 1171115108802834
    3BRESS 11692571581329
    4Kanja/'t Hart van Gastel 218927108832529
    5Kanja/'t Hart van Gastel 11584388602828
    6Steenbergen 216745106693725
    7Goes 11764792102-1022
    8Rimboe 1155377690-1418
    9zvv Lotus 11421114593-487
    10Cluzona '74 516011544177-1331
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antens, ErikTeamspeler
    Gerdes, RudieTeamspeler
    Iersel, Stijn vanTeamspeler
    Jacobs, FerryTeamspeler
    Kazmierczak, VincentTeamspeler
    Knoops, MarinusTeamspeler
    Otero, JuanitoTeamspeler
    Overveld, Stanley vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Steenbergen 2

    VS

    Rimboe 1

    30 mei 202220:00 uur
    Omganck Omganck veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rimboe 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    5,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd