• Rimboe 1 ZA man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerdes, RudieOverige stafTeammanager
    Iersel, Stijn vanOverige stafTeammanager
    Koolen, JohnnyOverige stafTeammanager
    Otero, JuanitoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. AFGELASTSteenbergen 2 - Rimboe 1Cromwiel
    13 dec. AFGELASTRimboe 1 - Cluzona '74 5Omganck
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Rimboe 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona '74 2990079384127
    2Prinsland 3861152341819
    3ZVVR/Metsj Point 2960352371518
    4Steenbergen 3851263372616
    5BRESS 1105144543216
    6BOZV/Autobedrijf Haisch 195045147415
    7Kanja/'t Hart van Gastel 194234743414
    8Kanja/'t Hart van Gastel 284043030012
    9Goes 193334446-212
    10Steenbergen 21032559491011
    11Rimboe 1103074964-159
    12Prinsland 282063857-196
    13zvv Lotus 181162959-304
    14Cluzona '74 590183589-541
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antens, ErikTeamspeler
    Gerdes, RudieTeamspeler
    Iersel, Stijn vanTeamspeler
    Jacobs, FerryTeamspeler
    Kazmierczak, VincentTeamspeler
    Knoops, MarinusTeamspeler
    Otero, JuanitoTeamspeler
    Overveld, Stanley vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rimboe 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    4,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,90

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd