• Rimboe 2 ZA man

  • Rimboe 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maas, NickyOverige stafTeammanager
    Vergouwen, IvoOverige stafTeammanager
    Voermans, DennisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31 meiDe Markiezaten 2 - Rimboe 27 - 6
  • Poulestanden Rimboe 2 ( 1e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prinsland 11916212116314850
    2ZVV Kroeven/Laboral Services BV 42114341581075145
    3Steenbergen 22113441541213343
    4Kanja/'t Hart van Gastel 2201334114793542
    5Cluzona '74 12113261541272741
    6De Markiezaten 1219210121119229
    7BOZV/Autobedrijf Haisch 1207211112130-1822
    8Kanja/'t Hart van Gastel 1207211102134-3222
    9Futsal Team Bergen op Zoom 4217113105136-3122
    10Rimboe 121331576166-9012
    11Rimboe 220211765151-867
    12De Markiezaten 2111195695-394
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bemt, Bram van denTeamspeler
    Buijk, RoelTeamspeler
    Kiel, David vanTeamspeler
    Maas, NickyTeamspeler
    Magielse, MikeTeamspeler
    Verbraak, JesseTeamspeler
    Vergouwen, IvoTeamspeler
    Voermans, DennisTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rimboe 2

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,35

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd