• Rimboe 2 ZA maandag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Rimboe 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kanja/'t Hart van Gastel 2221804154866854
    2Kanja/'t Hart van Gastel 4221606140736748
    3BOZV/Autobedrijf Haisch 12214441831008346
    4Bristol Team/Budgetisolatie 32212371591223739
    5Prinsland 42211381691541536
    6zvv Lotus 422100121501401030
    7Bristol Team/Budgetisolatie 2229211112109329
    8Prinsland 3229013120139-1927
    9Kanja/'t Hart van Gastel 3229013105143-3827
    10Rimboe 2228113112142-3025
    11De Kannebuis/De Pin 1224216108193-8514
    12FC Cromwiel 622411795206-11113
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Backer, Maarten deTeamspeler
    Berghege, RichardTeamspeler
    Borghouts, WesselTeamspeler
    Knoops, MarinusTeamspeler
    Koolen, JohnnyTeamspeler
    Marijnissen, MarkTeamspeler
    Neelen, NielsTeamspeler
    Overveld, Stanley vanTeamspeler
    Smits, JeroenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koolen, JohnnyOverige stafTeammanager
    Smits, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.